Rady a články: 

Na těchto stránkách postupně naleznete užitečné ekonomické informace, zajímavé názory a pomocnou ruku pro začátek podnikání. Ing. Milan Bouda nikdy neseděl na svých vědomostech a stejně tak i EPADUS. Chystáme pro Vás zajímavé cenové balíčky software POHODA spojené s rozjezdovými službami EPADUS (prodej SW, zaškolení uživatelů, návrh konfigurace software, zpracování účetní metodiky a směrnic s volitelnou opcí na zpracování podnikatelského plánu a celkového nastavení Vaší firmy). Přistupte i Vy do nového rozměru EPADUS a zašlete nám své názory a připomínky. Rádi je zohledníme.

epadus@epadus.cz

 


 

Témata příspěvků

 

Účetnictví a daňová evidence

Modely spolupráce mezi účetní firmou a klientem

Článek uvádí čtyři základní řešení spolupráce mezi klientem a účetní firmou. Je zde uvedeno řešení pro fyzickou osobu, drobného živnostníka až po velkou firmu s vlastním účetním serverem.

Jak na elektronicky zasílané doklady?

Článek se zabývá elektronicky zasílanými doklady, které nejsou opatřeny elektronickým podpisem nebo značkou.

Elektronické účetnictví - úvod do problematiky

Úvodní článek malého seriálu o elektronických komunikacích v účetnictví a daňové evidenci.

Ekonomický systém nebo ERP?

Při výběru účetního systému se setkáváme se slovními spojeními účetní software, ekonomický systém, ERP. Co tato slova znamenají a který software vybrat?

Jak posoudit cenu za vedení účetnictví?

Způsoby stanovení cen, jejich výhody a nevýhody, cenová politika EPADUS

Rekonstrukce účetnictví

Článek se snaží odpovědět na odvěký problém většiny účetních - každý nově příchozí účetní do firmy řeší, zda navázat na svého předchůce, jak anebo zda to raději celé zrekonstruovat.