Software ke stažení: 

  • Freewarové programy pro účetnictví
  • Demo verze zajímavých produktů
  • Excelovské listy s učením pro daně
  • Další produkty z oboru personalistika a zpracování mezd

Moffsoft Free Calc

Potřebujete kalkulačku s tiskem a nechcete kupovat drahou krabici na stůl? Ideálním řešením je software Moffsoft Free Calc, který funguje na OS Windows včetně verze MS Vista a umožňuje nejen zobrazení výpočtu na pásce, ale také její tisk nebo uložení do TXT souboru.

A malý tip?

Chcete, aby Váš výpočet krásně zařezával? Žádný problém! Zadávejte hodnoty i s desetinnými místy! Číslo 10000 tak zadáte jako 10000,00. Výsledek je 100 %. Posuďte sami.

Program lze stáhnout ze stránek výrobce.


POHODA - Report viewer

Program slouží k zobrazení výstupů z programu POHODA. Jednotlivé sestavy lze v programech POHODA, GLX, TAX, PAMICA vytisknout přímo na tiskárně, exportovat do PDF, do XLS a uložit. Program je freeware.

Stáhnout program Report viewer.


POHODA - PDF printer

Program slouží k převodu jakéhokoliv tisknutelného dokumentu do formátu PDF. Program je freeware.

Stáhnout program POHODA PDF printer.


POHODA - Soubory návodů a uživatelských příruček

Ekonomický systém POHODA dnes nabízí několik základních programů, které lze provázat a vytvořit tak důmyslný a přitom levný informační systém malé a střední firmy. Kliknutím na následující odkazy si můžete tyto soubory stáhnout:

Soubory jsou ve formátu PDF.


POHODA - DEMO soubory

Chcete si vyzkoušet ekonomický systém POHODA ještě dnes? Chcete si reálně zkusit, jaké možnosti nabízí systém POHODA a jeho základní programy? Kliknutím na následující odkazy si můžete ze stránek výrobce stáhnout tyto programy v DEMO verzích:

Popis výše uvedených programů můžete nalézt v odkazu Účetní systém POHODA těchto stránek.